KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7965629
nr 796 5629
Björn Blomberg
(1925-2003)
Gouache, Björn Blomberg (1925-2003), (1925-2003), Fjällandskap, signerad Björn -55, motivets mått: 20x27
måndag 10 december 2012
kl 17:50:26
Gouache